t4vwl1lt8c7odanrlf9lov4kfu1b34

...

Warszawska 2856 września, 2022

Współpraca z Myjnią Warszawska 285 należy zdecydowanie do jednych z naszych największych wyzwań, a jednocześnie do tych najbardziej efektywnych.

Na początku roku 2022 nasz zespół rozpoczął współpracę z jedną z częstochowskich myjni samochodowych, która postanowiła podjąć decyzję o rebrandingu. Zadanie nie należało do najprostszych, ponieważ nie chodziło tylko o zmianę nazwy czy logotypu, ale również musieliśmy się zmierzyć z zaprojektowaniem całego brandingu marki, stanowisk oraz zaplanować oficjalne otwarcie. Mimo natłoku pracy, który wiązał się z całym projektem – cały nasz zespół był bardzo pozytywnie nastawiony i z głowami pełnymi pomysłów już od pierwszych chwil przystąpiliśmy do realizacji. Wspólnie z zespołem Warszawskiej 285 intensywnie współpracowaliśmy przez kilka tygodni, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik przed wielkim otwarciem, które odbyło się 14.06.2022. Jesteśmy również dumni, że nasza współpraca nie zakończyła się w dniu otwarcia. Część naszego zespołu dalej zajmuje się prowadzeniem social mediów i stroną internetową marki oraz będzie czuwać nad działaniami marketingowymi myjni.

Wykonane usługi

Logo

Jest ono niewątpliwie najbardziej rozpoznawalnym elementem marki. Zaprojektowane przez naszych grafików nowe logo nakreśliło styl
w jakim wykonaliśmy cały projekt.

Kompletnie nowa szata graficzna

Zależało nam, aby wszystkie elementy nowej szaty graficznej były ze sobą spójne, a zarazem przejrzyste i czytelne.

Strona i sklep internetowy

Strona internetowa to nie tylko największa wizytówka online,
to również wszystkie ważne informacje w jednym miejscu. Ponadto funkcja sklepu doskonale spełnia oczekiwania naszego Klienta.

Social media

Warto dbać o dobry wizerunek
w sieci. W prowadzeniu social mediów Warszawskiej 285 zwracamy dużą uwagę na otwarte podejście do odbiorcy.

Kampania reklamowa

Nasz zespół zajął się również zaplanowaniem otwarcia myjni oraz promocją wydarzenia na różnych kanałach.

Schemat działania

Początkowym działaniem z naszej strony było wysłuchanie potrzeb Klienta, jego oczekiwań, a nawet obaw. Musieliśmy przeanalizować również dotychczasowe działania, które były prowadzone, jeśli chodzi o całokształt myjni. Dopiero kiedy poznaliśmy zarówno mocniejsze jak i słabsze strony marki, mogliśmy rozpocząć pracę nad zmianami i nowymi pomysłami.

Nazwa, kolorystyka i logotyp były pierwszymi elementami
nad którymi rozpoczęliśmy pracę. W późniejszych etapach nasi graficy projektowali również wygląd stanowisk i inne elementy myjni, które składając się na całość – są ze sobą spójne, a zarazem czytelne. To wszystko, aby korzystanie z myjni było intuicyjne.

W międzyczasie projektowania wizualnie myjni rozpoczęliśmy pracę nad stroną internetową Warszawskiej 285 oraz nad jej mediami społecznościowymi. Ważne dla nas było, aby marka prezentowała się profesjonalnie również w sieci.

Całość projektu na bieżąco konsultowaliśmy z właścicielami myjni, którzy byli i są na tyle zadowoleni z prowadzonych przez nas działań, że powierzyli nam również organizację otwarcia oraz stworzenie z niego materiału promocyjnego w postaci filmu.

Jesteśmy szczęśliwi, że możemy być częścią Warszawskiej 285!

Krok po kroku

Konsultacja wstępna
Zostały nam przedstawione oczekiwania i potrzeby Klienta. Wspólnie ustaliliśmy również cele.
Konsultacja wstępna
Analiza działań
Z całym zespołem przeanalizowaliśmy dotychczasowe działania myjni.
Analiza działań
Burza mózgów
Daliśmy sobie kilka dni na zebranie pomysłów, aby wszystko dokładnie zaplanować.
Burza mózgów
Projekt i realizacja
Ten etap trwał najdłużej, ponieważ mieliśmy do zaprojektowania sporo materiałów.
Projekt i realizacja
Weryfikacja z klientem
Po przedstawieniu właścicielom myjni projektów, zebraliśmy odpowiedni feedback oraz poddaliśmy niektóre elementy zmianom i udoskonaleniom.
Weryfikacja z klientem
Finalizacja zlecenia
W końcowym etapie skupiliśmy się na zebraniu wszystkiego w całość oraz zaplanowaniu otwarcia i dalszych działań związanych z Warszawską 285.
Finalizacja zlecenia

Opinia klienta

Efekt końcowy

4-scaled.jpg 3-scaled.jpg
2-scaled.jpg 1-scaled.jpg
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.