t4vwl1lt8c7odanrlf9lov4kfu1b34

...

Prowadzenie Social Media

Social media umożliwiają użytkownikom szybką komunikację, wymianę informacji oraz tworzenie i przekazywanie publikowanych treści. Chcesz skutecznie prezentować się w social mediach? Potrzebujesz angażującego i oryginalnego kontentu? Jeśli tak,
w HDR Media zapewnimy Ci najwyższej jakości usługi. Posiadamy wykwalifikowanych grafików oraz specjalistów ds. social media i marketingu. Zarówno kampanie reklamowe, jak i obsługa profili prowadzona jest bardzo odpowiedzialnie. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Klientami, aby skonsultować plan i publikowane wpisy.

Korzyści płynące z prowadzenia social media

Estetyka

Estetyka social mediów uzależniona jest od danej branży i potrzeb Klienta.

Zaufanie

Zaufanie w prowadzeniu social mediów jest bardzo ważne. Trzeba mieć pewność, że osoba, która wykonuje dla nas usługę nie zrobi nic wbrew nam.

Profesjonalizm

Profesjonalne podejście do tematu i lata doświadczenia to cechy charakterystyczne naszych specjalistów.

Wizerunek

Dbamy o pozytywne budowanie wizerunku naszych Klientów.

Co zawiera oferta?

  • Prowadzenie Facebooka
  • Prowadzenie Instagrama
  • Prowadzenie kampanii Facebook Ads
  • Tworzenie treści
  • Tworzenie grafik
  • Comiesięczne raporty z prowadzonych kampanii

Najczęściej zadawane pytania

Nasze usługi dopasowujemy do Twoich oczekiwań, dlatego koszt jest uzależniony od kilku czynników, m.in. od częstotliwości wrzucanych wpisów. Skontaktuj się z nami już dziś i uzyskaj darmowy audyt Twoich mediów społecznościowych oraz wycenę usługi prowadzenia kont.

Dzięki naszej usłudze poszerzysz grono swoich odbiorców. Dodatkowo konta na platformach społecznościowych uwiarygodniają Twoją działalność.

Tak, prowadzenie Twoich kont będzie odbywało się w porozumieniu z Tobą i będziesz miał możliwość konsultowania z nami wszelkich treści publikowanych na profilu.

Przykładowe realizacje

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.