t4vwl1lt8c7odanrlf9lov4kfu1b34

...

Zdjęcia i filmy z drona

Niektóre zdjęcia mówią więcej niż tysiąc słów. Zwłaszcza te uwieczniające widoki, do których wzrok nie sięga. Właśnie z tego powodu zdjęcia lub filmy z drona stały się tak popularne – to świetny sposób na pokazanie niezwykłych ujęć, które uatrakcyjnią każdą produkcję: spoty reklamowe, relacje z eventów, prezentację nieruchomości lub relację ze ślubu.

Profesjonalne kadry są niezwykle ważne w fotografii i produkcji filmowej. Automatycznie podnoszą jakość realizacji, zapewniając ciekawą perspektywę i świeże spojrzenie na wiele rzeczy. W wielu przypadkach ujęcia z lotu ptaka są też niezastąpione i dają efekt, którego nie można osiągnąć w żaden inny sposób przy prezentacji dużych budynków, zabytkowej starówki miast, czy przyrody. Naturalnie, dają też szansę zwykłym ludziom, by niewielkim kosztem w niezwykły sposób utrwalić szczególne chwile.

Korzyści płynące z profesjonalnych zdjęć i filmów z drona

Estetyka

Atrakcyjną formą wizualną przyciągniesz więcej Klientów i szczegółowo zaprezentujesz swoją ofertę.

Zaufanie

Masz kilkukrotnie większą szansę na to, że Klient skorzysta z Twoich usług.

Profesjonalizm

Zaprezentujesz się jako profesjonalista niebojący się innowacji, nowych technologii i wyzwań.

Wizerunek

Uatrakcyjnisz swoją stronę WWW i zdobędziesz pozytywne opinie Klientów.

Nasi ludzie i sprzęt

W naszych realizacjach możesz zauważyć nie tylko zamiłowanie do wykonywania zdjęć lub produkcji filmowej, ale też pasję do technologii. Dzięki temu Twój idealny materiał z drona będzie bogaty nie tylko
w zapierające dech w piersiach ujęcia, ale także zachwyci swoją jakością.

Pracownicy, zajmujący się realizacją zleceń są odpowiednio do tego przygotowani pod względem umiejętności i sprzętu. Każdy z naszych operatorów posiada odpowiednie świadectwo kwalifikacji UAVO/VLOS, które pozwala na korzystanie z bezzałogowych statków powietrznych (dron)
w celach komercyjnych. Loty wykonywane są z uwzględnieniem stref lotniczych, zasad bezpieczeństwa i warunków atmosferycznych.

Na swoim wyposażeniu posiadamy sprzęt, który gwarantuje najwyższą jakość wykonanych zdjęć oraz filmów.

Co zawiera oferta?

Decydując się na współpracę z nami otrzymasz w pełni fachowe doradztwo w zakresie wybieranej usługi. Na cenę naszej realizacji wpływa bardzo wiele czynników takich jak:

  • Rodzaj materiału (zdjęcia, film)
  • Ilość zdjęć / długość filmu
  • Czas spędzony przy realizacji
  • Liczba startów oraz lądowań
  • Stopień skomplikowania zlecenia

Najczęściej zadawane pytania

Cena uzależniona jest od stopnia trudności podjętej realizacji oraz od ilości materiału. Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania bezpłatnej oferty wraz z wyceną.

Zarówno w przypadku filmów z drona jak i zdjęć, oferujemy profesjonalną obróbkę oraz montaż. Wszelkie szczegóły ustalamy wcześniej z Klientem.

Podczas lotu zawsze zachowujemy środki ostrożności. Przed lotem również sprawdzamy stan naszych urządzeń i przygotowujemy się odpowiednio do realizacji.

Przykładowe zdjęcia

Przykładowe realizacje

Zainteresowany współpracą?

Zostaw nam swój numer telefonu, a jeden z naszych specjalistów skontaktuje się z Tobą!

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.